Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,83 zł , zmiana od tamtej pory: 94,52%

Dzień inwestora w MAKOLAB

Zgłoś do moderatora
W ostatnich dniach zapytałem Pana Tomasza Marciniaka odpowiedzialnego w MAKOLAB-ie za Relacje Inwestorskie czy planowane jest w tym roku zorganizowanie DNIA INWESTORA i oto co otrzymałem w odpowiedzi:

Panie Łukaszu,
 
Na dzień dzisiejszy Spółka nie planuje zorganizowania publicznego spotkania z inwestorami. Jednak, zgodnie z komunikatem o zakresie stosowania ładu korporacyjnego (report bieżący nr 5/2015 z dn. 14.01.2015 r. link do raportu), Zarząd Spółki nie wyklucza zorganizowania spotkania jeżeli zajdzie potrzeba jego przeprowadzenia.

Co sądzicie na taki pomysł ?
Może gdyby zebrała się grupa zainteresowanych osób, Zarząd przychylniej zerknąłby na ten temat ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAKOLAB 0,00% 7,45 2021-01-20 11:11:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.