Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 741,00 zł , zmiana od tamtej pory: 89,14%
za odpowiedź ostry. Myślałem że na koncie demo w TMSTrader dali mi prowizję 0.00 żeby zachęcić do otwarcia prawdziwego konta, ale skoro nie ma prowizji wcale, to mi odpowiada taki coś i podoba mi się to.
Przy okazji pooglądałem sobie filmy na youtube tego Rafała Z. o którym pisaliście. Znakomity jest.
Jak ktoś chce się nauczyć, dowiedzieć jakichś wartościowych rzeczy, to powinien takich ludzi słuchać, którzy wiedzą o co chodzi na rynku i ich rzeczywiste wyniki to potwierdzają, a nie łazić na jakieś idiotyczne szkolenia do ludzi, którzy są "teoretykami" rynku a tak na prawdę nic o nim nie wiedzą.

To tyle moich rozmyślań.

Mam jeszcze pytanie - czy w najbliższym czasie będzie odcięta jakaś dywidenda od spółki z WIG20? Bo zastanawia mnie ten kontrakt niżej od WIG20, a chciałbym poznać rzeczywistą wartość WIG20.
Generalnie czy kontrakt jest wyżej czy niżej od WIG20, jeśli będzie do odcięcia jakaś dywidenda od WIG20?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.