Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,83 zł , zmiana od tamtej pory: 2,47%
Ktoś codziennie otwiera na plus 5 by za chwilę wracać do bazy .Ale żeby zamknąć na plus 5 to już nie ,wystarczy jedna akcją Ale dziecinada trwa tu już lata .W maju zobaczymy tu 1 z przodu jak wszystko będzie leciec
  • Dziecinada Autor: ~Zizu
  • Re: Dziecinada Autor: ~kasandra

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLWAX -1,69% 2,90 2022-09-28 11:57:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.