No i dlatego nigdy nie warto kupować spółek znacznie powyżej warości księgowej!
Bo gdy jakimś gamoniom zachce się, jak teraz lecieć w ch...ja...to taka zabawa kasy zwykle nie narusza! No ale zbyt długo się tak w tego...lecieć nie da, bo nawet na cwaniaczków może paść w końcu bieda! Trzeba zacząć brać się za solidną robotę, robić zysk i dobre wyniki.
Bo inaczej zewsząd rozlegną się krwi zarzadu żądne akcjonariuszy krzyki!! :-))