Forum Giełda +Dodaj wątek

DYWIDENDA Ceje

Zgłoś do moderatora
Akcje IMMOEAST AG przestały być notowane na GPW w W-WIE 04/2010 r.Przeniosłem akcje po konwersji na IMMOFINANZ z biura maklerskiego PKO SA do KBC SECURITIES i jednocześnie na GPW w Wiedniu.Od tego czasu otrzymałem 2 dywidendy w Euro na mój rachunek.Niestety muszę uciekać do końca czerwca z w/w biura ponieważ zaprzestaje prowadzić maklerskie rach.inwidualnye,i zatem mam 3 warianty- przenieść się do innego biura maklerskiego które notuje akcje w Wiedniu,sprzedać akcje w Wiedniu lub z powrotem przenieść akcje do Polski ponieważ zaczęły być notowane akcje IMMOFINANZ na GPW w W-wie.Może jakaś delikatna podpowiedź.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IIAAV -0,40% 87,95 2021-07-20 16:05:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.