Jak myślicie jak zachowa sie kurs gdy ogłoszą dywidende w wysokości 2 zl? Akcje wp holding po informacji o skupie w cenie 59 zl w jedną sesję zyskały niemal 25% i wskoczyly z ceny 48 do 59 zl. Jak będzie z greenx? Nie będzie chętnych żeby kupić akcje po 3 zl wiedząc ze dywidenda wyniesie 2 zl? A moze cena wzrośnie do 4 czy 5 zl? 2 zl dywidendy to nadal będzie ok 50% zysku. Jakiś komentarz?