Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,14 zł , zmiana od tamtej pory: 76,75%

dywidenda 17gr

Zgłoś do moderatora
jezeli wyplaca polowe zysku - a mają gotówkę to moga wyplacic 17 groszy
i pewnie wyplaca jeszcze pozniej zaliczke na dywidende wiec w tym roku mozna oczekiwac ponad 20gr i w przyszlym pewnie troche wiecej
mysle ze jest upside w tym roku do 5 / 6 zlotego ale tak bardziej w drugiej polowie roku jak juz bedzie widac wyniki tego roku
pozdrawiam akcjonariuszy
ja kupuje 2000 miesiecznie od jak przekroczylo 2 pln i jeszcze mi troche amunicji zostalo :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAKOLAB 0,91% 5,55 2021-07-30 16:23:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.