Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,94 zł , zmiana od tamtej pory: 2,54%
Czyli powód spadków znany. Ktoś z większym pakietem rozczarowany rekomendacją dywidendy /marne 30gr/ postanowił nie mrozić kasy. Do tego perspektywy gorszych /choć wciąż raczej zyskownych/ kwartałów w branży IT i mamy wystarczające 2 powody. Kto wie czy nie ma jeszcze jakiegoś małego trupa w szafie /wpadka na zabezpieczeniach walutowych lub problemy logistyczne i zaopatrzeniowe/. Z drugiej strony zarząd zapowiadał skup akcji w razie atrakcyjnych poziomów. Podejrzewam, że 3,7 wytrzyma i wkroczy skup. Na 5+ w tym roku raczej już nie liczę :(

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NTTSYSTEM 0,25% 4,04 2022-09-30 16:46:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.