Jutro ostatni dzień żeby załapać się na dywidendę prawie 10 zł./9,80/. Jest to kwota nie do pogardzenia.Myślę że końcówka dzisiejszej sesji i sesja jutro pokażą prawdziwą wartość i siłę Handlowego.Pozdrawiam wszystkich akcjonariuszy Handlowego.Powodzenia.