Forum Giełda +Dodaj wątek
No tak.... dywidenda uchwalona na wyższym poziomie wiec ENAP spada..... Moze jak by podali, że maja jakies problemy to by wzroslo ;-)

A w sumie to ta dywidenda to mniej wiecej 5% wartosci akcji czyli tyle ile bank daje przez rok odsetek wiec nie jest źle...
  • dywidenda Autor: ~iii
  • Re: dywidenda Autor: ~czekolada
  • Re: dywidenda Autor: ~iii
  • Re: dywidenda Autor: ~bolo
  • hm? Autor: ~veto
  • Re: hm? Autor: ~onn

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENAP -14,44% 1,60 2023-05-25 15:04:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.