Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  770,00 zł , zmiana od tamtej pory: -14,55%

Dystrybutorzy: c/z Neuca po wynikach 21,1, c/z Intercars 8,4

Zgłoś do moderatora
Obie spółki sprzedają towar niezbędny nawet podczas inflacji (leki i części samochodowe). Na dodatek Intercars działa w ponad 20 krajach Europy. Zobaczymy jak będą kształtowały cię wskaźniki po dzisiejszym raporcie Intercars. Na ten moment Neuca 2,5x droższa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEUCA 0,77% 658,00 2022-10-04 14:40:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.