Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,00 zł , zmiana od tamtej pory: 7,50%

Dynamiczny wzrost wyników i dynamiczna dywersyfikacja przychodów.

Zgłoś do moderatora
Witam,

Oprócz rewelacyjnych wyników, które znaliśmy ograniczając się do ich wartości, warto zwrócić uwagę na jedną fundamentalnie najistotniejszą kwestię.
Otóż dynamicznemu wzrostowi przychodów, towarzyszy coraz mniejszy procentowy udział polskiego rynku.
Co to oznacza?
Toya dynamicznie rozwija się na zagranicznych rynkach.
To sprawia, że potencjał spółki może być dużo wyższy niż zakładają nawet najwięksi optymiści.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TOYA -3,37% 8,60 2021-06-16 13:12:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.