Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,15 zł , zmiana od tamtej pory: 144,19%

duzy zysk niska wycena

Zgłoś do moderatora
przy takiej sprzedazy za caly rok, kursie euro to zysk powinien byc grubo powyzej 1.6 / 1. 7 i spola powinna miec gotowki z 3m
widac ze beda wyplacac dywidende zaliczkowa
po odjeciu gotowki ta wycena jest juz smieszna 7x za ostatni rok przy wroscie 25% rok do roku
obstawiam ze te akcje bede po 5 pln na koniec roku
szkoda ze nie ma plynnosci
w tym roku moga zrobic ponad 2 zysku to wycena spadnie ponizej 5 x

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAKOLAB -0,94% 5,25 2021-08-05 16:02:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.