Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,24 zł , zmiana od tamtej pory: -10,71%

Duży potencjał do wzrostów. Kupuje się przyszłość !

Zgłoś do moderatora
Pamiętajcie, że JR Holding wszedł tu po wzrostach za 1,5 zł. jakby wzrosty były jeszcze większe, wszedłby za 2 może 2,5. Z tego wynika, że duzi inwestorzy widzą tu olbrzymi potencjał do kolejnych wzrostów. Ten rynek fintech jest bardzo łatwo skalowalny. Wystarczą koncesje, technologia i kapitał na start, i trochę szczęścia, i można stać się znaczącym pośrednikiem płatności w Polsce i w całej Europie. Oprogramowanie już ponoć działa, została ostatnia koncesja i przygotowanie startu działaności, co się właściwie już dzieje.. Tu może być szybko kapitalizacja w okolicy 500 mln zł . Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FEMTECH -1,48% 2,00 2021-12-03 15:26:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.