Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,10 zł , zmiana od tamtej pory: -13,17%

drugie ropczyce

Zgłoś do moderatora
brać pieniądze przez wszystkie lata to spoko, ale jak perspektywy zaczynają sie poprawiac, to skupować poniżej wartości księgowej. Rzygać się chce jak się na to wszystko patrzy po co te firmy w ogóle włażą na tą giełde, po co ludziom dupe zawracają i co ten KNF w ogóle robi.
  • drugie ropczyce Autor: ~123
  • Re: drugie ropczyce Autor: ~Maxck

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MASTERPHA 0,00% 3,56 2021-08-05 11:06:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.