Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  438,00 zł , zmiana od tamtej pory: -47,03%

Drugie LPP?

Zgłoś do moderatora
Czy tu będzie drugie LPP? Wygląda na to, że spółka dopiero się rozkręca? Akcji na rynku śmiesznie mało, a kapitalizacja też niewielka. Nic dziwnego, że tak szybuje. Tylko ten free float...

Ktoś z forumowiczów w ogóle ma akcje, czy wszystko w rękach grubych ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SPYROSOFT 0,00% 232,00 2021-07-23 16:15:11