Inwestując rok temu w akcje tej niszowej spółeczki odnotowaliśmy tylko -19% a dwa lata temu akcje tej ciągle spadającej spółeczki niczym wygasła gwiazda chodziły blisko 3zł.Teraz pomyślcie kupując np: po 2.50zł trzymając do tej pory jakie przemyślenia?To jest dramat akcjonariuszy ręce opadają szkoda strzępić ryja