Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,80 zł , zmiana od tamtej pory: -46,33%

dr niemiecki lobbysta

Zgłoś do moderatora
Ostatnio nic się tu zbytnio nie dzieje, wydłużyła się tylko jakoś dziwnie lista ofert zakupu akcji na popycie, tak jakby z jakiegoś powodu umożliwiano leszczom wyjście z inwestycji, bo zazwyczaj była tam krótka lista ofert kupna.

Jak ktoś się nudzi to może się zapoznać z górniczym komentarzem o wizjach przewodniczącego RN COG:

http://nettg.pl/news/156860/na-lamach-rzeczpospolitej-dr-hubert-a-janiszewski-projektuje-energetyczna-apokalipse-dla-polski/set/page/6 

Powietrze trzeba oczyścić, ale może przewodniczy RN Cog powinien zacząć od zamknięcia Cog, bo podobno spółka ta nieźle truje okolicę różnymi świństwami

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COGNOR 1,68% 0,97 2020-07-13 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.