Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  54,20 zł , zmiana od tamtej pory: -4,06%

Doradca transakcyjny PolTREG

Zgłoś do moderatora
Na stole leży 6 ofert od doradców transakcyjnych którzy chcą przygotować i wprowadzić Spółkę do parteringu. Napawa mnie optymizmem że to p.Jabłoński negocjiwał te umowy ponieważ prawie 20 lat był związany z dyrektorskim stanowiskami sprzedażowymi w dużych firmach medycznych. Umowa będzie podpisana w najbliższych tygodniach.. Coś mi się zdaje że raczej szarpnie kursem i to w górę. Spodziewają się umowy na kilkaset milionów USD, ale to już wiemy od dawna. Zmieniło się jednak to, że to już, nie 2024 a 2023r. Zarząd uznał, że czas na sprzedaż, skoro sprzedają się projekty TREGowe za setki milionów już w przedklinice!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLTREG 0,00% 52,00 2023-03-24 12:40:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.