Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  94,60 zł , zmiana od tamtej pory: 2,54%

DOMDEV - zadyszka

Zgłoś do moderatora
Byk na DOMDEV dostał zadyszki. Podejście pod 100.00 PLN wydaje się być ostatnim akordem ataku na opór 95.80 PLN. Potencjalny zasięg korekty oceniam na 89.20 PLN ( zielona linia ). Zobacz analizę wykresu:
https://pl.tradingview.com/chart/DOM/R5MjYEE7/

Więcej analiz, wiadomości i wskaźniki dla DOMDEV 

  • DOMDEV - zadyszka Autor: ~Pawel
  • Re: DOMDEV - zadyszka Autor: glos_rozsadku

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV 0,00% 97,00 2020-11-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.