Forum Giełda +Dodaj wątek
Dzis cos cienko na obrotach, do tego wszyscy deweloperzy leca w gora, a DOMDEV stoi. Index nieco ucieka, a to chyba dobry czas na zakup. Bedziemy rownac do sredniej, tylko ze nie widac jakos optymizmu. Obecna fala wzrostowa moze byc mniej dynamiczna niz poprzednia, ale przy duzym szczesciu nawet 36 do polowy maja jest realne. Zastoj tylko zaostraz apetyt.
  • DOMDEV Autor: ~pluto85
  • Re: DOMDEV Autor: ~pluto85
  • Re: DOMDEV Autor: ~pluto85
  • Re: DOMDEV Autor: ~pluto85

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV -0,60% 100,00 2022-05-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.