Nigdy nie zejdziecie z haka. Być może kiedyś odbije, to pewne. Tymczasem trzymacie zamrożona kasę. I oto się rozchodzi jak pięknie zarabiacie. Może kiedyś jeszcze będzie 10 złoty na chwile. To może połowa z was uda się zejść z haka lub minimalna strata.