Forum Forex +Dodaj wątek

dolary krotko bo rosniemy

Zgłoś do moderatora
http://stooq.pl/q/a/?s=usdpln&i=10&u=14538390
na teraz 1-2-3 to zasieg jak wykres czyli 3,804 i to wtedy moze byc Ika