Bez przekonania, ale wszedłem po 48, zszedłem że średnią na 55...jak spadnie poniżej IPO, znowu dokupie, póki co czekam, szczerze, naprawdę nie wiem co to dalej bedzie, przeczucie mi tylko mówi, że PCF ma przyszlosc, kapitalizacja też w miarę ok po tych spadkach...