Forum Giełda +Dodaj wątek

Dofinansowanie 3,15mln !!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do moderatora
Treść raportu:
Zarząd Krynicki Recykling S.A. (dalej Emitent) informuje, że w dniu 11 maja 2011 roku uzyskał informację o przyznaniu przez Bank Gospodarstwa Krajowego dofinansowania projektu pn. "Innowacyjna technologia odzysku szkła opakowaniowego z odpadów poprodukcyjnych" w ramach działania 4.3 Kredyt Technologiczny Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (2007-2013).
Wsparciem dla Emitenta będzie premia technologiczna stanowiąca spłatę części kapitału kredytu technologicznego, udzielonego przez Bank Ochrony Środowiska S.A. w Warszawie, Centrum Korporacyjne w Olsztynie, o zawarciu której Emitent informował raportem ESPI nr 12/2011. Warunkiem rozpoczęcia realizacji przedsięwzięcia technologicznego finansowanego na podstawie powyższej umowy kredytowej było przyznanie przez Bank Gospodarstwa Krajowego promesy premii technologicznej określonej w Ustawie z dnia 30 maja 2008 roku o niektórych formach wspierania działalności innowacyjnej.
Kwota udzielonego kredytu to 5.250.000 zł, natomiast premia technologiczna wynosi 3.150.000 zł.
Projekt będzie realizowany w województwie podkarpackim.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 0,44% 22,90 2022-05-20 16:40:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.