Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,80 zł , zmiana od tamtej pory: 7,97%

Dofinansowanie

Zgłoś do moderatora
W kolejnych tygodniach IIQ 2020 roku Spółka otrzymała dwie transzę dofinansowania do wynagrodzeń pracowników w wysokości 2,2 mln PLN (z przewidzianych 3,3 mln PLN) w ramach „tarczy antykryzysowej” w związku z redukcją wymiaru czasu pracy, a spółki z Grupy zlokalizowane w USA otrzymały blisko 1,7 mln USD w ramach programu PayCheck Protection Program dla małych i średnich spółek. Zgodnie z założeniami programu PayCheck część lub całość udzielonego wsparcia może zostać umorzona po spełnieniu określonych w programie warunków.
  • Dofinansowanie Autor: ~klasyk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SECOGROUP 0,68% 14,90 2021-09-20 14:41:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.