Forum Giełda +Dodaj wątek

doc4you - pytanie do Prezesa

Zgłoś do moderatora
Czy moze Pan opisac koncepcje biuznesowa i pomys na sprzedaz produktow doc4you.

Jaka ma byc przewaga konkurencyjna tego rozwiazania?

np firma z Wroclawia IFirma , juz od dawna ma aplikacje na telefony ., ktore pozwala na fotografowanie dokumentow ksiegowych i umieszczanie ich kopi w systemie.

jes cos co mialoby wyroznic doc4you ?

  • doc4you - pytanie do Prezesa Autor: ~fee

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PLANETINN 0,00% 0,06 2019-04-30 15:00:00