Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,62 zł , zmiana od tamtej pory: -30,92%

Dobry raport !

Zgłoś do moderatora
Fajne wskaźniki, obiecujące perspektywy. Pośród szarzyzny "kryzysowej" Apa wyrasta na fajną perełkę z osobliwej branży, z mega korzystną stopą zwrotu w przyszłości (spodziewam się, że pierwsze okazałe wybicia na poziomy 5.50-7 jeszcze w tym roku, a później jazda na wyższe poziomy).

Bravo dla Prezesa za racjonalne zarządzanie i spokojne kształtowanie perspektywy Spółki.

Obecne ceny 2.60-3.00 to śmiech i promocja...
  • Dobry raport ! Autor: ~Tim8

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APANET -5,73% 1,81 2023-12-08 14:51:34