Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,57 zł , zmiana od tamtej pory: -57,89%
Jeśli ktoś czytał raport za 3 pierwsze kw. 2016, ten wie, że na stronie 18 jest prognoza dobrych wyników za Q4 i jednoczesnej poprawie wyników za cały 2016 rok. Wyprzedaż majątku firmy? Rozsądne działanie w sytuacji firmy.. Do ogłoszenia raportu będzie więc wzrost, a w zależności od raportu będzie albo mega zysk, albo marazm na kilka miesięcy. Trend się właśnie odwraca, o czym świadczą obroty na takich poziomach, ktoś kupuje po taniości..
  • dobry Q4 Autor: ~Jinwestor
  • Re: dobry Q4 Autor: andrzejgm599

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WILBO 0,00% 0,24 2017-10-02 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.