Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,11 zł , zmiana od tamtej pory: -38,15%

Dobre wyniki ale ...

Zgłoś do moderatora
  1. Koszty ogólnego zarządu, które już były kosmiczne rosną o 30%
  2. Koszty finansowe, które w tym roku miały być niższe są o 40 mln PLN wyższe niż w porównywalnym okresie 2017.

Przy takim rozpasaniu, uzyskane wyniki są rewelacyjne ale jednocześnie spółka straciła miliony przez przeciąganie umowy dotyczącej refinansowania. 7 mln PLN za zerwanie umowy do tego 4 m-ce zwłoki co wygenerowało kolejne 7-8 mln kosztów. Czy nowe warunki refinansu są na tyle lepsze, że uzasadniają poniesienie około 15 mln PLN kosztów ?

Może Krzyśek coś się wypowie w tym temacie na konferencji ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COGNOR -2,61% 1,30 2020-08-11 14:02:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.