Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,21 zł , zmiana od tamtej pory: -15,49%

dobre wieści :)

Zgłoś do moderatora
Zarząd Redan SA (dalej „Redan”, „Emitent”) informuje, że otrzymał w dniu dzisiejszym podpisany aneks do umowy o kredyt w rachunku bieżącym i linię akredytyw (dalej "Umowa") zawartej w dniu 17 grudnia 2014r. pomiędzy Redan oraz Top Secret sp. z o.o. (dalej "Kredytobiorcy") a bankiem HSBC Continental Europe (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce (dalej „Bank”).

Na podstawie zawartego aneksu strony pozostawiły na dotychczasowym poziomie 3 mln USD limit obejmujący kredyt w rachunku bieżącym i linię akredytyw, przy czym limit kredytu w rachunku bieżącym może wynosić maksymalnie 1,8 mln USD.

spać nie mogłem ze szczęścia :):):):):):)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDAN 4,96% 0,18 2022-09-27 12:36:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.