Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  123,40 zł , zmiana od tamtej pory: -23,82%

Dobre praktyki rynkowe DOM DEVELOPMENT

Zgłoś do moderatora
Witam, jestem inwestorem spółki DOM DEVELOPMENT. Zamierzam poszerzyć swój portfel kolejnymi akcjami tej spółki, aczkolwiek chciałbym zasięgnąć opinii szerszej społeczności na temat egzekwowania przez spółkę dobrych praktyk rynkowych składających się na szeroko pojęty ład korporacyjny. Przede wszystkim chciałbym uzyskać informację na temat tego:
1) jak wygląda komunikacja na linii spółka - akcjonariusze ? (głównie chodzi mi o transparentność ważnych komunikatów spółki, sprawozdania z WL, raporty okresowe czy roczne)
2) czy spółka w należyty sposób informuje akcjonariat o swej działalności (z należytym wyprzedzeniem alarmuje/informuje o konkretnych zdarzeniach etc.)
3) jak oceniacie kompetencje i kwalifikacje osób zasiadających w organach decyzyjnych tej spółki ?

Chciałbym poznać opinie na ww punkty, z racji tego, iż swoje pieniądze chciałbym ulokować w akcje spółki, która w należyty sposób wywiązuje się ze swoich obowiązków zgodnie z literą prawa, a tym samym stanowi to dobry fundament do jej ciągłego progresu.

Dziękuję z góry za Wasze opinie.
Pozdrawiam
~Invvestor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV -1,88% 94,00 2022-10-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.