zrealizowali zamowienie na 2 ciagniki kazdy kosztuje 348.255,70 zl Jak widac spolka sie rozwija i pnie sie do przodu. Zazdroszcze innym i oczywiscie sobie zesmy kupili akcje w dniu wczorajszym. Jesli akcjonariat wytrzyma i nie bedzie sprzedawac akcji po taniosci mysle ze moga byc fajne zyski dla nas. Czas pokaze.