Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,81 zł , zmiana od tamtej pory: 3,06%

Dobra wiadomość

Zgłoś do moderatora
Witam jest dobra wiadomość w Płocku po długiej przerwie ok 2.5 miesiąca ruszyła ponownie produkcja tlenku etylenu. Dodam tylko ze jednym z głównych odbiorców jest Exol właśnie. Produkcja ruszyła w tym tygodniu pełną parą. Maksymalne obciążenie instalacji. Postój był planowany ale trochę się wydłużył. Dlatego był chwilowy niedobór tlenku etylenu w Polsce. Dla Exola to dobra wiadomość bo ma dostęp do surowca krajowego. Dodam że instalacja etoksylatów 2 Exola znajduje sie rzut beretem od petrochemii gdzie powstaje TE.
Czy ta informacja będzie miała wpływ na kurs akcji Exola? Na pewno nie.
Czy ma wpływ na wyniki ? Na pewno tak.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCEXOL -0,14% 2,90 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.