czy ktos ma jeszcze jeszcze jakies złudzenia czy juz wszyscy wiedza ze was kolejny raz wydymali 20 gr wzrostu spadek o 11gr zarobili 20 xx %i uciekli teraz miesiac spadkow i cena 0,50-0.60 groni i znowu podbitka ten syf ma 58 milionów akcji tu cena jest i tak wysoka 0.20 gr to by było normalnie co wy myslicie ze akcje beda powyzej 1 złotego nigdy 0.10 groszy to jest ich wartosc brdziecie mieli nauczke zeby nie tykac takiego szlamu