Forum Forex +Dodaj wątek
Stello wróć - Twoja analiza rynku (kierunki i zimna ocena) były trafne - bardzo trafne. Jeśli o mnie chodzi, jestem jak mój nick ale zaglądam tutaj bo PLN na EUR.

Pozdrawiam
  • do Stelli Autor: ~szryk
  • Re: do Stelli Autor: roman17