Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,04 zł , zmiana od tamtej pory: -3,85%

do starej ekipy

Zgłoś do moderatora
Jakiś prymityw został moim psychofanem i regularnie się podszywa pod mój nick (X3) na forum, dlatego zmieniam nick na _x3_ na zarejestrowanym koncie.

Moja ostatnia wypowiedź na forum poniżej, reszta z dzisiaj to podszywy.

Vodka, niezły z ciebie marzyciel. Żeby tu było 3 zł musieliby sprzedać z 250 tysięcy sztuk Interkosmosu. Nie ma co się łudzić, IK2 to gra niszowa, sprzedadzą 20 000 będzie dobrze. Żeby sprzedać duże ilości potrzebowali by gry trafiającej do każdego jak Beat Saber. Pewną szasnę widzę w Playstation VR, czy jednak umowa z Meta im pozwoli na udostępnienie gry u konkurencji ?

Temat Nemesis jest stracony, popularność online spadła do bardzo niskich poziomów, gra nie zarabia na siebie i na serwery. Najlepiej będzie jeśli wezmą się za nową grę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.