dziś się trochę zdemaskowałeś, przez cały dzień milczałeś aż w pewnym momencie się ujawniłeś, ale ciut za szybko, bo przed samą zmianą trendu. Można zrzec, żeś szczekacz samego grubego od globala, bo zanim global kupował gant nie widziałem cię na forum, zmień komputer, bo dla mnie jesteś totalnie niewiarygodny, i będę jak "mantrę" o tym głosił na forum ! Na marginesie, współczuję ci, że sobie w życiu nie znalazłeś ciekawszego zajęcia.