Pisałem już wielokrotnie jak spółka nie pasuje to są setki innych, a ty taki uparty. Niby spółka taka zła i cię na tą chwilę nie interesuje a ciągle nadajesz .Nie martw się ,wiemy po co . Chcesz odebrać mniej doświadczonym po taniość . Bo chyba nie jesteś z Caritasu i poświęcasz swój czas bezinteresownie. Widzę że zrozumiałeś że umowa zPGNiG to wielki przełom i nowe informacje w drodze