Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,02 zł , zmiana od tamtej pory: -13,64%
Silver nie wiem czy działasz sam czy z Chachulskim czy ze Smalską ale... Raport Komisji Europejskiej o rozdysponowaniu środków wymieniał wg Gazety Wyborczej kilka przykładów marnotrawstwa m. in. przez NCBiR. Podano wiele przykładów w tym przykład Apisu jako spółki, która z bala i drewna otrzymała dotacje na AI. Zaskoczony Henio widząc co się dzieje musiał wykazać się udziałem własnym przed przekazaniem kolejnych transz środków przez NCBIR więc musiał sprzedać pakiety Kieleckiego i swoje w sumie 90 mln akcji pod pretekstem budowy osiedla. Poświęcił Apka i akcjonariuszy ale nie miał wyjścia. Teraz to jest najbardziej poszkodowana spółka przez ten raport , bo zdołowana do 4 mln kapitalizacji. Niczego nie udowodniono Heniowi, zarzutów mu nie postawiono. Spłacił pożyczkę 3 mln z MARR-u sprzedając nieruchomość, spłacił długi Spółki Jawnej 1,8 mln, wyczyścił hipotekę swojego domu. A projekt zaksięgował po stronie rozliczeń międzyokresowych. Zembrowski z DFS promuje nowe gry mobilne. Ja bym nie skreślał Apka bo NCBIR ich dwa projekty rozliczył całkowicie. Jeśli Henio choruje to czas na zmiany w zarządzie i przejęcie spółki za grosze. Tylko co dalej? Skoro domki nie idą od lat to może sprzedaż Apka innej firmie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APIS -2,56% 0,02 2026-03-27 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.