Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  67,00 zł , zmiana od tamtej pory: -8,96%

Do sekty Carbona

Zgłoś do moderatora
trollami fakty, ja, asd, brudzącymi forum Qubica i innych moich spółek już się zajmuję. Szczegóły tutaj: https://www.bankier.pl/forum/temat_przywracam-porzadek-an-forum-usuwam-trolli-z-carbon-studio,40138763.html

Do pozostałych: przejrzałem kilkanaście ostatnich wpisów z tego forum. Stworzyliście tutaj sektę przypominającą dzikie zwierzęta zamknięte w klatce. Ktoś od czasu do czasu kopie w tą klatkę i ma z tego ubaw. Ale to nie ja. Ponadto, nie jestem zupełnie zainteresowany akcjami CRB, nie czyham na nie, jak się tu większości wydaje. Zakup tych akcji obecnie nie ma najmniejszego sensu z mojego punktu widzenia.

Możecie mnie dziecinnie uznawać za czarny charakter i w ten sposób tłumić swój strach z wątpliwej inwestycji, olewam to. Ale jeśli będziecie trollować, jak ci wymienieni na początku, nie będzie pobłażania. Fejkowanie na grupie FB, po poznaniu cyfrowej tożsamości trolli, będzie dodatkowym obciążeniem. Liczę, że zostałem zrozumiany.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARBONSTU -3,02% 61,00 2020-09-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.