O rety! Piszę sam że sobą i o sobie!
Zobaczyłem to https://portfel.jrholding.pl/
I....sfiksowałem :)
Niektórzy piszą:
- chcesz być bogaty - rób dokładnie odwrotnie niż ja!
Ja piszę:
https://forum.parkiet.com/viewtopic.php?f=1&t=246745
...a jestem bardzo ostrożnym inwestorem - takim leszczem opisanym że strachu :)
I coś mi się wydaje że na 4um powinienem pisać na trzeźwo
Ale co tam - jestem na urlopie!
(I nie można się do mnie dodzwonić - nie odbieram telefonów - pie**ole to!)