Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  121,30 zł , zmiana od tamtej pory: 181,53%

Do Ryszarda

Zgłoś do moderatora
Hi Ryszard
Hi
Przykro mi, ale musze wszystkich poinformowac,ze jutro o 14,30 zgasnie swiatlo na rynkach kapitalowych.
Niczego juz sie nie da uratowac ani zatrzymac, niektorzy zle spozycjonowani straca majatek na tych zachowaniach rynkow, niektorzy za to otrzymaja nie lada prezent za wytrwalosc.
Szacuje, ze S&P w ciagu nastepnych 17 miesiecy zatrzyma sie na poziomie 555 punktow, czyli 79% mniej niz teraz, mimo, ze wydaje sie to dzisiaj nierealne.
Pierwsze uderzenie bedzie rzedu 38% do dwoch lub trzech miesiecy, potem po odreagowaniu nastapi prawdziwy ...Gedon.
http://www.mrci.com/special/dspi87.php
http://www.mrci.com/special/dspi07.php
http://www.mrci.com/special/dspi29.php
24 wrzesnia 1929 to dzisiaj 24 pazdziernik (przesuniecie fazowe o 1 miesiac

Mimo, ze jestem pelen podziwu dla polskiego rzadu, polskiej i swiatowej gospodarki, jednak wszystko juz zostalo przesadzone i ustalone pod,,, stolem.
Dolkladnie jutro mija 8,6 roku podstawowego cyklu krachowego, poza tym wlasnie jutro uscisla sie koniunkcja Jowisza do Neptuna (Hossa w rozowych okularach) w stosunku do takiej samej koniunkcji w horoskopie urodzeniowym (pierwsze notowanie) amerykanskiej gieldy czyli DJIA w momencie powstania w 18 wieku Aby przelozyc to na jezyk kosmiczny, czyli tlumaczac ocieplenie klimatu na naszym globie, nalezy sobie wyobrazic, ze nasz uklad planetarny przekracza rownik galaktyki w ktorej sie znajdujemy, a to powoduje fluktuacje biegunowosci Ziemi, jednoczesnie ocieplenie oceanow o kilka stopni i odpowiedie anomalie pogodowe.
Slonce zmienilo swoja biegonowosc w lutym 2014 roku (ochladza sie) i po okolo 5,3 latach zrobi to ponownie, zwiekszy swoja aktywnosc, poczatkujac ponownie nowy cykl ozywienia gospodarczego.
Zycze wszystkim swiadomym tych zmian i zachowan cierpliwosci i wytrwalosci w zachowaniu kapitalu (nawet gdyby musieli czesciej czytac wywodow, z reszta nie pozbawionych sensu, ze strony Ck)
Pozdro... P 
Oto tekst, ktory napisalem ok 5 pazdziernika 2017 na forum CFI

https://stooq.pl/q/?s=hg.f&d=20171025&c=20y&t=c&a=lg&b=1&r=eurusd

Jesli przyjmiesz, ze eurusd zalamie sie w ciagu dwoch lat do poziomu 0.8 czyli 80 centow za dolara to zobaczysz wartosc KGHM ok 20 PLN
Niestety pieniadze przeniosly sie do ... bezpiecznej przystani
https://stooq.pl/q/?s=cfi&d=20171025&c=1y&t=c&a=lg&b=1&r=kgh
Szacuje, ze KGH zalamie sie wstepnie do poziomu 68 PLN do lutego przyszlego roku (odbicie lustrzane ub roku

https://stooq.pl/q/?s=kgh
Pozdro ...Pegasus

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM 3,33% 341,50 2026-05-25 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.