Nie widziałem większego spamera na tym forum.
Administrator powinien coś z tym zrobić.
Co do samej spólki jestem o nią niezwykle spokojny i jak tego nie widzisz że jest zbieranie to zapewne zobaczysz za jakiś czas, gdy tak jak uciekło z dwójki z przodu i w tym przedziale już nie kupisz tak niebawem może być z 3 z przodu.
Nie wiem jak długo bedziemy w cenie do 50 groszy ale napewno reszta i cena do 1 złotych i wyżej pójdzie łatwo.
Zamiast marnować czas na pisanie bzdur na tym forum skup swoją energię na poszukaniu informacji kiedy będą i na co przydzielane środki z KPO
Spółka robi tematy B2B i juz niebawem wam to udowodni. Posiada wiele umów dzierżawy gruntu. Koncepcje rozwoju.
Ta spółka jest najblizsza tego do czego dążą inne w jej sektorze na NC.
Obstawiam że masz mało czasu aby się do niej przekonać i zakupić po cenie jaka jeszcze jest dostępna a nie wyimaginowanej.
Chociaż liczę na to, że na niej nie zarobisz.
Przypomne ci tego posta