Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  155,00 zł , zmiana od tamtej pory: 58,71%

DO PRACOWNIKÓW

Zgłoś do moderatora
nie sprzedawać poniżej 300zł sami wiecie gdzie pracujecie.
Wartość tak szybko rozwijającej się firmy to zysk kwartalny 3,3 mln razy 4 (roczny) pomnożony przez wskażnik CZ dla firm szybkorozwijających się 20(tanio)-30(drogo) i podzielony przez liczbę akcji 1,048mln
Wychodzi

251zł na akcję tanio,
377 zł na akcję drogo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SPYROSOFT 0,82% 246,00 2021-06-11 16:47:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.