Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,70 zł , zmiana od tamtej pory: -65,22%

Do Pana Owcy prezesa naszego Clubu FunoV

Zgłoś do moderatora
Panie Baranku NIEbozy, rotacja w naszym clubie fanów 2 lata to max w naszej tv potem Polsat ten stary botox se może brać albo TVN ...my nie potrzebujemy gwiazd zapraszać karlow, niech zabawiają powiedz w miarę dobrze im zapłacić co tydzień inny karzeł i od nowa, niepełnosprawnych,bezdomnych,psycho fanów, księża i zakonnice i młodzież która bombarduje ich gradem pytań i chce obalić teorię chrześcijaństwo jak na lekcjach religii zrobić program "godzina z frikami" księża i siostry mogą odpowiadać NIEWIEM po prostu wierzę!!! I rotacja powtarzam ROTACJA ...OGLADACZE I SLUCHACZE U NAS TO GWIAZDY...resztą to SLUZBA...BO 4FUN jest inny...:]]]]]]

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA 0,00% 5,46 2019-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.