Cześć widzę, że jesteś bardzo ogarnięta i wiele robisz dla tłumu podobnie jak ja :)
Jak masz ochotę wymieniać się spostrzeżeniami w mniejszym gronie około 15 osób to bardzo zapraszam do naszej grupy na GG mamy tam ludzi co się starają i szukają okazji tak jak ty i interesuje nas bardziej szybkie 20% niż kieszenie prze miesiąc :)
Mamy present zaraz po wynikach po 0,08-10 więc jeśli masz ochotę podyskutować daj znać bo będziesz bardzo mile widziana w naszym gronie a nie jak wcześniejsze 35 osób które nic nie robiły i czekały jak sępy aż im coś damy a od siebie zero !!!!!!!!!!
Pozdrawiam :)
PS 0,23 już nie ma a polecam kupno od 0,10