Forum Giełda +Dodaj wątek

Do madrali w fundach

Zgłoś do moderatora
Ten fundusz Penta jest zdeterminowany kupic emca, maja wlasna siec szpitali, inne spolki z ochrony zdrowia, i narazie tylko 25% emc, bo Gerber sprzedal im swoje udzialy w zamian za akcje spolki celowej.

Penta Investments w wezwaniu na Empik 3 razy podnosila cene, to daje prawie pewnosc ze tutaj tez podniesie. Bedzie im zalezalo, zeby skupić jak najwiekszy pakiet.
Proponuje wybic to do 20 zl i trzymac; jestem pewny ze podbija wezwanie do 21-22, zeby miec pewnosc ze im sie uda.

Dodatkowo, fundusze privat-equity chca zarabiac na inwestycjach minimum 25%, wiec jak ktos patrzy na to w dlugiej perspektywie, to nic tylko brac i czekac az sprzedadza to za kilka lat do jakiejs globalnej korpo!!!!

A niezaleznie trzymamy kciuki za PZU, podobno maja robi kontrwezwanie. Wtedy odjazd na 30 zl gwarantowany, i NIKT nam OFE nie zlikwiduje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EMCINSMED 0,00% 12,90 2021-09-23 09:08:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.