Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,01 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Do Kwaśnego.

Zgłoś do moderatora
Kwachu nie chcę nadwyrężać twoich zdolności ale spytam czy jesteś w stanie wypowiedzieć się na temat kursu franka szwajcarskiego? Pytam wiadomo z jakiego powodu (jako młody kiedyś człowiek dałem się namówić na ten świetny kredyt). Jak ty widzisz wykres w dalszej perspektywie czasu? Wiadomo że na wartość waluty wpływ ma wiele czynników (tak mi się przynajmniej wydaje) ale jak mógłbyś się wypowiedzieć jak ty to widzisz to bym był Ci bardzo wdzięczny. Pozdrawiam Jarecki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NAVIMORIN 0,00% 0,01 2018-12-27 11:30:51