Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  570,00 zł , zmiana od tamtej pory: 1,05%

do końca tygodnia po 750 zł?

Zgłoś do moderatora
liczę na sporą odbudowę kursu i to już w tym tygodniu. Może 750 zł to bardzo optymistyczne, ale z drugiej strony czemu nie? Skala spadków była równie zaskakująca i nieracjonalna. Zmieniły się nieco nastroje na lepsze, poza tym spółka prezentuje wyniki za 1Q - jeśli wzrostowi liczby kart MultiSport towarzyszyć będą adekwatne wzrosty pozostałych wskaźników (z wyjątkiem klubów fitness), to powinno być dobrze...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT 1,77% 576,00 2022-05-18 12:10:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.